Uczucie braku powietrza podczas oddychania oraz ból kręgosłupa

Od jakiegoś czasu dolegają mi dziwne rzeczy,mianowicie to ze np jak chce nabrać głębokiego powietrza odczuwam jakby mi ktoś zatykał na chwile przełyk, uczucie jakby mi brakowało powietrza, miałam robione mas badań spirometrie kardiolog rtg klatki krew tsh próba wysiłkowa i wszystko jest ok, czasami mam to np jak sie szybko schylę uczucie czegoś dziwnego w klatc piersiowej, od kilku dni odczuwam także straszne bol w kręgosłupie lub cos obok strasznie mnie boli czasami nie moge sie ruszać

Skoro wyniki badań fizykalnych nie przyniosły informacji o źródle dolegliwości, polecam udać się na konsultację psychologiczną. Być może problemy mają podłoże psychologiczne. Pozdrawiam