Problem z nabraniem głębokiego wdechu
Witam od jakiegoś czasu mam problem z nabraniem głębokiego wdechu , pojawiły sie także objawy z problemem z oddychaniem tzn czuje jakby mi czasami odcinali powietrze w przełyku czuje jakby ktoś zatykał i oddychał przełyk na dodatek ściska mnie w klatce piersiowej tak strasznie mocno i nagle,za chwile mi słabo i gorąco,miałam robione badanie tj echo serca,rtg klatki piersiowej, krew,próba wysiłkowa ekg wiele razy i wszystko jest ok co moze byc przyczyna ? Z góry dziękuje za odpowiedz, martwię sie

KOBIETA, 24 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
95 poziom zaufania
Trudno stwierdzić bez przeprowadzenia badania oraz wykonania badań dodatkowych (gstroskopia, bronchoskopia, TK klatki piersiowej). Sugeruję kontakt z pulmunologiem.