Problem z nabraniem pełnego oddechu od tygodnia

Dzień dobry, Od jakiegoś tygodnia mam problem z nabraniem pełnego oddechu. Mam takie uczucie jakbym się dusiła. Objawy występują od rana do wieczora. Miałam wykonywane badanie EKG, które nie wykazało nic. Jest to bardzo uciążliwe, gdyż muszę parę razy zaczerpnąć powietrza, aż w końcu uda mi się wziąć pełny oddech. Przy nabieraniu powietrza czuję lekki ból w okolicach klatki piersiowej. Momentalnie zachciewa mi się ziewać, ale czuję takie zatykanie w klatce piersiowej. Proszę o pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania pacjenta, podstawowych informacji i badań nie jestem w stanie pomóc. Konieczna wizyta u lekarza celem dokładniejszej diagnostyki.