Uczucie ciężkości ciała

Witam, nie wiem do kogo się zwrócić z nietypowym (według mnie) problemem. Nawet nie wiem jak to nazwać. Ciężkość ciała? Jak idę, to czuję, że ciężko sie poruszam, nawet ciężko tańczę - nie tylko tak czuję ale osoba z którą tańczyłam, partner, brat a nawet mama potwierdzają to. Czy po prostu mam taki typ, czy można to zmienić? Chcę mieć tą lekkość. Ogólnie uprawiam sport. Jestem szczupła. Zazdroszczę niektórym dziewczynom, że z taką lekkością i z gracją sie poruszają. Pozdrawiam, Magda (l.20)

Aby nabrać "więcej lekkości" najlepiej zapisać się na lekcje tańca aby mieć więcej kontroli nad swoim ciałem. Zdrowe odżywianie natomiast wpływa na wzrost energii.

Pozdrawiam,
Emilia Kołodziejska
http://dietcoaching.pl/diet-coaching/

Mgr inĹź. Emilia KoĹodziejska

Witam,

Ociężałość występuje często i nie ma nawet zawsze powiązania z masą ciała w kg. Ociężałość odczuwa się gdy dieta jest ciężkostrawna i nie dodaje energii. Poza tym polecam lekcje tańca, by poduczyć się zwinności i gracji;)

Pozdrawiam