Uczucie derealizacji, szum w uszach i ból głowy

Witam, od jakiegoś czasu około 2 miesięcy mam uczucie tzw. derealizacji. Wszystko wydaje się obce, trochę mnie przeraża. Czasami boli mnie głowa, szumi mi w uszach i ogólnie czuję się zmęczony. Czasami przed spaniem ciężko mi się oddycha i tak jakby drży mi całe ciało ( nie są to szybkie drgawki tylko takie jakby uderzenia). Dodam ,że od dziecka mam 3 migdał. Robiłem sobie badania na serce bo skacze mi ciśnienie i wszystko wyszło ok. Moje podejrzenia to : zatoki, oczy, kandydoza, padaczka.

Dzień dobry!

Po szczegółowej diagnozie medycznej, jeśli nie przyniesie ona rozwiązania sytuacji, proszę rozważyć również kontakt z lekarzem psychiatrą oraz psychologiem.

Pozdrawiam!