Uczucie duszenia w gardle i nadczynność tarczycy
witam ostatnio robiłam badania na tarczyce i wyszła nadczynnosć byłam u endokrynologa miałam robione usg tarczycy i lekarz zlecił szczegółowe badania ale od tej pory cały czas mnie dusi w gardle tak jakbym miała tam jakąś gule proszę o odpowiedź czy to moze być od tarczycy?

KOBIETA, 26 LAT ponad rok temu
Lek. Katarzyna Szymczak
95 poziom zaufania
Przyczyną może być tarczyca, jeśli jest powiększona, w badaniu usg lekarz na pewno określił jej wymiary oraz ewentualnie obecność guzków.
Pozdrawiam