Uczucie duszności, zawroty głowy, bóle w klatce piersiowej

witam od pul roku mam uczucie duszności i zawroty głowy czasem bul w klace robiłem już rożne badania takie jak ekg spirometrie morfologie prześwietlenie zatok prześwietlenie puc wszystkie badania wyszły prawidłowo a objawy są jeszcze większe coraz gorzej mi się z tym żyje proszę o pomoc

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Z zamieszczonego opisu wynika, że miał Pan wykonane liczne badania dodatkowe, a ponadto konsultował się Pan z licznymi specjalistami. Jeśli zatem wszystkie wyniki są prawidłowe, sugeruję się zastanowić nad psychogennym pochodzeniem objawów.