Uczucie dyskomfortu w brzuchu

Witam. Od dłuższego czasu czuję dyskomfort w brzuchu (prawa strona,blisko pępka)...czuję,jakbym coś tam miała,nie raz gdy się schylę zakuje mnie,takie dziwne chwilowe uczucie ,ale i strach,że zaraz zacznie mocno boleć.To są takie chwilowe bóle.Czasem też pobolewa mnie z tyłu pleców,na wysokości brzucha,tylko lewa strona.Miałam kilka razy usg,dwa razy rtg.Byłam na 3 dni w szpitalu robić badania (krew,mocz itp.) niby wszystko dobrze,więc co mi jest? gdzie się udać? dziękuję

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji warto udać się do specjalisty gastrologa. Wskazana jest także konsultacja chirurgiczna. Być może powtórzenie badań wniesie dodatkowe informacje ułatwiające postawienie diagnozy.