Co oznacza ból brzucha u 19-latka?

Witam mam taki problem dotyczący bólu brzucha. Od środy 30.05.2018r. do dzisiaj mam bóle brzucha na wysokości pępka po lewej i po prawej stronie. Raz czuję pieczenie po dwóch stronach a raz kłucie po dwóch stronach. Wcześniej był też problem z wypróżnieniem, Zgłosiłem się do lekarza i kazał wykonać usg jamy brzusznej Było wykonane w szpiatlu dwa razy , gdzie nic nie wykazało , badania morfologii i badanie moczu również prawidłowe.Podano mi controloc 40mg, no-spa i pyralginę, a na wypróżnienie Xenna. Po Xennie było wypróżnienie lecz ból nadal nie ustępuje. Przy jedzenie posiłków nadal boli brzuch .temperatura ciała wynosiła 37,2-37,3. Nadal biorę leki lecz to nic nie pomaga. Minęło dwa dni czyli sobota i niedziela i nadal boli. Gdzie powinienem się zgłosić do jakiego lekarza. Dzisiaj też odczuwam ból pleców z tyłu.

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Powinien Pan udać się do gastrologa w celu wykluczenia chorób układu pokarmowego.