Przemieszczający się guzek w brzuchu po CC

W zeszłym roku urodziłam córkę prze cesarskie cięcie.Od tego czasu zauważyłam dziwne ruchy w brzuchy, wieczorem na wysokości pępka. Jakby się coś przemieszczało z prawej na lewą stronę. Jakby jakaś kulka = Przy wzroście 174. ważę 53 kg. Co jakiś czas pobolewa mnie też żołądek, średnio raz na dwa tygodnie. Robiłam badania krwi w ciągu roku, krew i mocz wyniki ok, oraz ALT 20,5, AST 24,3, ALP 56,3, Amylaza 46, bilirubina -ujemny,BRCA1/2- brak mutacji. Czy to może być powikłanie po porodzie?

Mogą to być objawy przepukliny. Trzeba badania przez chirurga i ewentualnie usg jamy brzusznej i ewentualnie usg powłok brzucha