Żółty stolec a możliwe przyczyny
Czy wyniki badan: ALT 19 (0-55), AST 16 (5-34), amylaza 40 (25-125), bilirubina calkowita 18,6 (3,4-20,5), GGTP 12 (11-50) ALP 97 (40-130) pozwalają na wykluczenie chorob trzustki i watroby? Mialem dodatkowo usg jamy brzusznej i gastroskopie, oba badania wyszly prawidlowo. Jednak od ponad pol roku 1-2 razy dziennie mam luzny zoltawy stolec. Lekarz sugeruje nerwice, czy moze ona powodowac az takie objawy?

MĘŻCZYZNA, 23 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Powyższe wyniki są prawidłowe. Proponuję udać się do gastrologa. Nerwica może objawiać się w różny sposób być może także w taki jak Pan opisuje.