Uczucie gniecenia w sercu i skoki ciśnienia

Witam . mam problem taki od marca tego roku mam dziwne stany . przez pierwsze 2 tygodnie miałem gniecenia w sercu i skoki ciśnien strach że wszędzie zemdleje i taki jakiś dziwny ucisk i drgania po miesiacu poszedłem do lekarza stwierdził mi nadcisnienie bo miałem tak 130-140na 90-100 biore leki nie pomagają mi nie mogę odzyskać w pełni sprawności fizyczne zatyka mnie przy każdym wysiłku mialem robione echo serca EKG usg jamy. wszystko w porządku a jakoś nie mogę dojść do zdrowia w pełni

Proszę w takim wypadku skonsultować się w tej sprawie bezpośrednio z kardiologiem. Być może uzna za konieczne wykonanie badania holterowskiego rytmu serca.