Uczucie gorąca w nocy u 26-latki

Witam mam taki problem ostatnio w nocy nie moge spac bo mi strasznie gorąco mieszkam w Szkocji i tu nie ma takich upałów jak w polsce tylko ciągle pada deszcz nie mam gorączki niewiem od czego to jest czuje w sobie upał nie da się tego opisać proszę o pomoc i kąkrętną odpowiedż do lekarza nie mam czasu iść pozdrawiam

Witam. Uczucie gorąca może pojawiać się w odpowiedzi na zwiększone napięcie psychiczne bądź stres. Jeśli objawy pojawiają się wyłącznie w nocy tak prawdopodobnie jest w Pani przypadku.