Uczucie gorąca w nocy

Dzień Dobry, W ostatnią noc obudziłam się w nocy uczuciem gorąca, i okropnym łomotaniem serca, Nie wiem jaki miałam puls, ale wysoki stwierdziłam, że może mam temperaturę. Zmierzyłam-stan podgorączkowy 37,19, czułam, że czoło mam ciepłe. Położyłam się znowu do łóżka, nie upłynęło długo czułam, że gorąco odpuszcza, serce się stabilizuje, głowa przestaje być ciepła.Na następny dzień byłam słaba Leczę się na na niedoczynność tarczycy została mi zmieniona dawka dawka eutyroxu z 68,5 na 88, co to?

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. proponuję udać się do lekarza rodzinnego. a jakie było ostatnio tsh? sądzę, iż warto jest powtórzyć powyższe badanie.