Uderzenia gorąca, senność i bóle głowy u 22-latki

Witam, Moje objawy to uderzenia gorąca, które pojawiają się nagle. Jestem senna i dość częśto przytrafiają mi się bóle głowy. Odstawiłam tabletki antykoncepcyjne po 2 latach stosowania oraz ostatnio mam duże stresy, jednak nigdy nie miałam tych uderzeń gorąca. Rozprzestrzeniają się one po ciele w górę od brzucha i zatrzymują na chwile. Mam 22 lata i na codzien niskie ciśnienie ok. 90/60. Czy to objawy stresu czy może odstawienia tabletek?

Witam serdecznie,
objawy, które u Pani występują mogą wynikać z podwyższonego poziomu stresu i napięcia jakie Pani odczuwa. Zachęcam do zrobienia kompleksowych badań w tym sprawdzenia poziomu hormonów, ponieważ uzyskane wyniki mogą pomóc w znalezieniu przyczyny.
Ciepło pozdrawiam i życzę szybkiej poprawy samopoczucia.
A. Ratomska