Uczucie gorąca w obrębie brzucha

Witam, mój problem dotyczy odczuwania nadmiernego gorąca w okolicach brzucha a także serca podczas orgazmu. Często równocześnie towarzyszy temu ucisk w górnej części szyi. Jestem 21 letnim mężczyznom. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Piotr Pilarski

Na podstawie opisu nie można stwierdzić przyczyny Pana dolegliwości. Proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego.

Pozdrawiam.