Ból mięśni brzucha po lewej stronie i w dolnych okolicach żeber

Witam. Mam 18 lat . Od około dziewięciu miesięcy odczuwam ból miesni brzucha po lewej stronie dolnych okolicach żeber. Zaczelo się to 9 miesięcy temu po kilku dniach ciężkich cwiczeń fizycznych. Dodatkowo mam uczucie wzdęcia tegoż miejsca. Gdy wezme głęboki oddech to czuje w tym miejscu ucisk. Jestem zaniepokojony ponieważ minelo już tyle czasu a problem nie zniknął . Proszę o odpowiedź. Mam nadzieje ze to nic poważnego . Pozdrawiam

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

na podstawie opisu nie można określić przyczyny Pana dolegliwości. Proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego.

Pozdrawiam.