Uczucie gulki w gardle i gęsta ślina oraz podejrzenie krztuśca

Witam. Piszę do państwa dzisiaj drugi raz. W moim gardle czuje taką jakby gulke czy coś. Mam wrazenie jakby to była jakaś gęsta ślina czy flegma. Okropnie się boję i jestem spanikowany bo podejrzewam że mogę mieć dysfagię, a wiem, że to może być coś poważnego :(. I odnośnie pierwszego wysłanego przeze mnie pytania: wczoraj na wieczór poczułem się dość osłabiony. Podejrzewam też u siebie ksztuśca. Proszę o pomoc i szybką odpowiedź ! Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.