Brązowa ślina przy infekcji wirusowej

Witam dwa tyg temu przechodziłam infekcję wirusową, mialam okropny katar, który schodził mi 10dni wydzielina była zabarwiona na zółto, potem była krwista, kaszel z flegma, czasami zabarwioną na zółto, trwał 2 tyg, bo nasiliły mi sie objawy astmy, ptzez tydzien kaszel rano i wieczorem do momentu podania ventolinu, w sobotę poczułam w gardle cos dziwnego, wyplułam to i była to brazowa ślina, jakbym rozpuściła czekoladkę i ją wypluła. moje pytanie brzmi czy to moze byc zwiazane z przebyta infekcja?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza prowadzącego leczenie.