Uczucie mokrości w pochwie przed owulacją i brak śluzu a ciąża

witam mam pytanie , czy przed owulacja jest takie uczucie mokrości w pochwie a tak naprawdę nie wydziela się żaden śluz czy jest to objaw ciąży?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by na podstawie opisanych objawów potwierdzić lub wykluczyć ciążę. W tym celu proszę wykonać test ciążowy. Wynik będzie wiarygodny około 14 dni po ostatnim stosunku.