Uczucie mrowienia w czubku penisa
Witam, od ponad miesiąca odczuwam mrowienie w czubku penisa. Jakby pieczenie ale nie dokońca, Żadnych zaczerwienień ani wydzielin. Strumień moczu też jakby lekko słabszy. Urolog po USG nerek i podbrzusza nic nie stwierdził. Badanie ogolne moczu oraz krwi nic nie wykazało. Odczuwam również dyskomfort w kroczu (uczucie parcia,ucisku miedzy penisem a odbytem ) Dodam że lekarz rodzinny zalecił Doxycycline zeby wyeliminować ewentualne bakterie, nic nie pomogło. Proszę o poradę

MĘŻCZYZNA, 34 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane nieprawidłowościami w obrębie gruczołu krokowego. Wskazana jest ponowna wizyta u specjalisty urologa.