Przewlekłe zapalenie gruczołu krokowego i brak poprawy po leczeniu
Witam, Byłem ostatnio u urologa i po badaniu USG i per rectum zdiagnozował mi przewlekłe zapalenie gruczołu krokowego. Przypisał mi 10 tabletek Levoxa 500 i kazał mi brać ProstiMen przez 6 miesięcy. Dziś wziąłem ostatnią tabletkę i niestety nie czuję specjalnej poprawy. Dalej odczuwa dyskomfort związany z uciskaniem i czasem jakby kłuciem pomiędzy moszną, a odbytem. Czasem mam takie uczucie jakby coś mnie tarło o pęcherz w podbrzuszu i dalej mam parcia na pęcherz. Czy mam dalej czekać na poprawę

MĘŻCZYZNA, 34 LAT ponad rok temu
Piotr Pilarski
87 poziom zaufania
Sugeruję ponownie wybrać się na wizytę do urologa. Możliwe, że konieczna będzie kontynuacja antybiotykoterapii.
Pozdrawiam.