Uczucie nagłego ciepła w okolicy serca

Witam. Od świąt wyczuwam dziwne dyskomforty po stronie lewej na wysokości serca. Co jakiś czas odczuwam nagłe ciepło (jakby ktoś mi przykładał zapalniczkę lub zapałkę od środka) po chwili przechodzi. Dodam iż choruję na arytmię komorową ok 7tyś dodatkowych skurczy. Co możne być przyczyną takich nagłych gorących "ataków"

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie, zapis EKG aby coś więcej powiedzieć. Proponuję udać się do lekarza rodzinnego