Uczucie naprężenia zębów po założeniu koron

Witam, Wczoraj miałem cementowane korony i mosty na wszystkich zębach (martwych, żywych i implantach). Na dwóch żywych zębach (dolna prawa trójka i górna lewa dwójka) czuję przy nacisku na koronę dziwne naprężenie od środka jakby coś pracowało (przy pozostałych nie). Czy to kwestia przyzwyczajenia, wygojenia dziąseł czy panikować? Przy czyszczeniu nitką nie widzę żeby coś się ruszało, ale czuję napięcie

W przypadku pojedynczych koron, a tym bardziej mostów z filarem na bazie implantu nie powinno być "dziwnych naprężeń",nic nie może "pracować". Wskazana ponowna wizyta w gabinecie, w którym wykonano uzupełnienie protetyczne.