Uczucie nóg jak z waty i ucisku w głowie

Witam. Od kilku dobrych miesięcy mam uczucie nóg jak z waty oraz brak siły w rękach. Bardzo często też mam jakby ciśnienie w głowie. Zrobiłam mnóstwo badań z czego wyszło ze mam niedoczynność tarczycy. Robiłam tez sobie badanie na witaminę b12 i wynik wyszedł mi w 13% normy. Czy.moje dolegliwości noga być spowodowane brakiem tej witaminy?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Sądzę, że konieczna jest konsultacja neurologiczna. Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po bezpośrednim badaniu oraz łącznej analizie wykonanych wszystkich badań będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.