Uczucie pauz w sercu podczas zasypiania

Witam. Przez dłuższy czas przy zasypianiu i rzadko w ciagu dnia odczuwam pauzy w sercu. Dodatkowo uczucie jakby uderzenia krwi do głowy. W holterze wyszły 25 pauz ,najdłuższa 6.0 Opis. Średnia 71. W ciagu dnia epizody tachykardia zatokowa. Dlaczego w opisie nie opisano pauz ktore występowały?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli w Holterze wyszło 25 pauz, koniecznie proszę skonsultować się z lekarzem, który zlecił wykonanie badania.