Uczucie piekących ud podczas leżenia

Witam. Mam dziwne dolegliwości ponieważ zawsze gdy się kładę do łóżka i się przykryje tak bardzo palą mnie uda jakby mi się paliły, a z zewnątrz są chłodne czyli wszystko dzieje się w środku. Proszę o udzielenie mi informacji co to może być ? co mogę z tym zrobić? pozdrawia

Lek. Tomasz Budlewski

byc moze neuropatia, proponuję udąc sie do lekarza rodzinnego, po wstepnym badaniu bedzie mozna cos wiecej powiedziec.