Uczucie promieniowania w skroniach, nerwowość i skrzypienie karku

Mam dziwne uczucie promieniowania w skroniach( nie jest to bolesne) tylko bardziej uciskowe. Do tego jestem nerwowa, gdy się zdenerwuje często boli mnie po tym głowa i jest mi ciężko"na duszy" , mam też dziwne skrzypienie karku z tyłu głowy (uczucie chrupania, jakb ktoś łamał czipsy), jakby też kości głowy( nie jest to bolesne ale irytujące i nieprzyjemne). Do jakiego lekarza się udać? Co mi dolega?

Proszę udać się do neurologa.
Tego typu dolegliwości diagnozuje się na podstawie dokładnie zebranego wywiadu dotyczącego objawów oraz badania pacjenta.