Uczucie przeskakiwania pod żebrem

Witam. Od prawie dwóch lat coś mi przeskakuje pod lewym żebrem. Czasem wystarczy najmniejszy ruch lub najmniejsze dotknięcie by poczuć to przeskakiwanie, czasem przez kilka dni mogę się wykręcać na wszystkie strony i nic nie przeskoczy. Byłem z tym u trzech lekarzy, miałem robione USG, nikt nie ma pojęcia co to może być, USG też nic nie wykazało. Może Wy będziecie w stanie mi jakoś pomóc?

Witam serdecznie. Jest to prawdopodobnie związane z okresowym kontaktem żebra z talerzem biodrowym. Wynika to z chwilowej postawy . Nie ma powodów do obaw.