Uczucie przytykania w klatce piersiowej po wypiciu klatki piersiowej

Zwykle,gdy wypiję kawę,to bardzo mnie przytyka w klatce piersiowej i ciężko mi oddychać. Jestem kobietą,ale kawę nie pije codziennie,lecz z 2 razy w tygodniu. Dlaczego tak mam?

Dzień dobry,
Najprawdopodobniej ma Panu nadwrażliwość na kofeinę. Proszę spróbować kawy bezkofeinowej, objawy nie powinny wystąpić.

Pozdrawiam serdecznie.

Marek Derkacz