Uczucie rozbicia i osłabienia

Od dłuższego czasu czuję ogólne rozbicie i osłabienie. Do tego stopnia, że wchodząc na pierwsze piętro zaczęłam się dusić, lądując na SOR. tam zrobili badania krwi, rentgen klatki, wszystko w normie. Ostatnio cierpię na nawracające infekcje wirusowe, nie mogę doleczyć się z opryszczki. Ostatnimi dni utrzymuje się u mnie stan podgorączkowy, pojawiają się małe rozległe siniaki bez powodu, krew wylewa się pod skórą-nie wydostaje się na zewnątrz. Usg brzucha nie wykazało zmian. Nerki ok. Co to jest?

Lek. Katarzyna Szymczak

Sugeruję badania w kierunku chorób zakaźnych: CMV, EBV, HCV, HBV być może HIV. INR i APPT w normie?