Uczucie rozpychania w klatce piersiowej

Witam, mam problem otóż mam dziwne uczucie rozpychania, czasami kłócie w okolicach prawej miednicy i troche wyżej , uścisk utrzymuje się już około 10 dni , w sierpniu miałem wykonane badania krwi,moczu,usg jamy brzusznej i wszystko w normie i wypisano mnie ze szpitala, podano mi kroplówke z Nospą i uścisk minął nastepnego dnia. Teraz po ponad 7 miesiącach nale pojawiło się to samo. Już nie mam siły.. jestem osobą bardzo nerwową (prawdopodobnie nerwica) czy może to być na tle nerwowym?

Witam,
o diagnozie powinien zadecydować lekarz,proszę więc skonsultować,czy są podstawy,by uznać zaburzenia,jako nerwicowe.W tym bowiem schorzeniu często bóle mają charakter zmienny,są tzw."chodzące",tymczasem u Pana powtarza się miejsce i rodzaj dolegliwości,co być może wymaga pogłebionej diagnozy lekarza specjalisty.