Uczucie ściskania w klatce piersiowej u 27-latki

Witam. Od jakiegoś czasu mam uczucie sciskania w klatce piersiowej (2-4 razy w tyg czasami raz dziennie czasami kilka). Czuje jakbym miała za ciasny stanik,albo jakbym musiala wyjsc na balkon zeby moc zaczerpnąć powietrza. Do tego szybko się męcze na pierwsze piętro wchodze i sapie. Występuja także napady kaszlu w dzień i w nocy. W nocy czuje suchość w jamie ustnej i suchy kaszel. Czasami jak mowie to czuje jakby glos odbijal mi sie w klatce piersiowej. Czy to moze byc cos powaznego?

Magdalena Mroczek

Takie objawy występują prze wielu schorzeniach, cześć z nich jest poważna. Proszę jak najszybciej zgłosić się do lekarza.

Lek. Katarzyna Szymczak

Proszę koniecznie zgłosić się do lekarza, niezbędne jest badanie lekarskie oraz badania dodatkowe.
Pozdrawiam