Uczucie skołowanej głowy

Witam, Od 4 dni źle się czuję od głowy. Przez dwa dni miałam dziwne uczucie skolowanej głowy. Nie było zawrotów,ale czulam sie tak jakby miały się pojawić. Było to bardzo niekomfortowe. 3 dnia zbudzilam się z ciężką głową, a w ciągu dnia wystąpił bardzo silny ból. Dzisiaj bolu prawie nie ma,ale glowa jest zmęczona iociezala.RMI był wykonany i wszystko ok. Ostatnio miałam wiele stresow,ale czy aż tak wplynelyby na głowę? Czy to zatoki?Poza tym czuję się dobrze,ale rano budzę się z zapchanym nosem

WItam serdecznie, na wstępie chciałbym zaczęcić Panią do przeczytania mojego artykułu:
http://psychotherapie-live.de/data/documents/STRES-zabija-akt..pdf (trzeba ściągnąć i otworzyć) . W artykule znajdzie Pani informacje, które uświadomią Panie działanie stresu na organizm człowieka. Zachęcam też Panią do zarezerwowania sobie wizyty u mnie
na Chałubińskiego aby nie dopuścić do rozwinięcia się niekorzystnych symptomów.
Pozdrawiam Krzysztof Dudziński

Stres może wpływać na stan fizjologiczny organizmu, powodować objawy, a długotrwały stres - również choroby. W przypadku, który Pani opisuje niezbędna jest konsultacja z lekarzem i poszukanie przyczyn medycznych takiego stanu. Jeśli jednak pod względem zdrowotnym wszystko będzie w porządku, to warto skonsultować się z psychologiem.