Uczucie spuchniętej macicy a staranie o dziecko

Witam. Staram sie o maleństwo. Tabletki anty bralam ok.6 lat, odstawiłam 31.01, okres z odstawienia dostałam 03.02. Wszelkie oznaki owulacji przypadly na 16.02. Test wykonany 03.03 i 06.03 negatywny. Ostatni stosunek 8.03 i 16.03 okresu brak. B-hcg wykonane 20.03 <1,2. natomiast 21.03 lekkie plamienie(jasne smugi krwi w śluzie) widoczne jedynie na tamponie. Co to wszystko może oznaczać? Mam uczucie strasznie spuchnietej macicy.Proszę o szybką odpowiedz

Renata GrzechociĹska

Wynik B-hCG wyklucza ciążę. Sugeruję udać się do ginekologa.