Uczucie swędzenia pod skórą

Witam. Denerwuje sie bardzo ponieważ czuje jakby wszystko mnie swedzialo ale jakby pod skóra do tego wsystkoeo mam uczucie jakby gardło przelyk i krtań tes mnie swedzialo przy jedzeniu czuje jak jedzenie ociera sie o ścianki gardła. Gardło nie wyglada na opuchnięte ani nic. Boje sie trochę ze może byc to alergia ale nie do końca wiem na co mialaby wystąpić reakcja. Dodam ze mam nerwice i trochę przez ostanie 3 dni balowalam i pilam dużo alkoholu i nie dużo spalam. Prosze o odpowiedz

Witaj!
Proszę umówić się na wizytę do dermatologa lub chociaż do lekarza rodzinnego aby panią przebadał i postawił diagnozę. Proszę pomyśleć też o terapii nerwic. Pozdrawiam