Uczucie ściskania w klatce piersiowej

Mam stwierdzony zespół LGL. Od 1,5 roku „walczyłam” z niskim poziomem żelaza, który w końcu jest na dobrym poziomie. Miałam kołatania serca. Ustały po betablokerach. Badania na krew utajoną, pasożyty, wchłanianie żelaza, gastroskopia, badania moczu, TSH, FT3 i FT4, homocysteina, elektrolity, CRP, OB, glukoza i morfologia - dobre. Przyjmuję żelazo i magnez b6. Od 1,5 m-ca wróciło "ściskanie" w klatce piersiowej (nie boli mnie przy tym serce). Do jakiego lekarza się udać? Czy to nerwica?

Dzień Dobry,
to pytanie do lekarza rodzinnego. Jeżeli istnieja podstawy, że podłoże objawów jest psychogenne (nerwica) to znaczy trudne przeżycia to może Pani udać się na wizytę konsultacyjną do psychoterapeuty. Serdecznie pozdrawiam, Dorota Szykulska-Paprocka

Witam... najlepiej do psychiatry w Poradni Leczenia Nerwic. W Gliwicach przy ul.Asnyka (jeżeli dobrze pamiętam - Ośrodek Leczenia Nerwic "Dąbrówka") ma Pani możliwość skorzystania z takiej porady finansowanej przez NFZ. Jeżeli nie tam konkretnie to proponuję skorzystać z porady w podobnym miejscu. Pozdrawiam.