Ból brzucha, mdłości i wymioty u męża po separacji

Po kilku miesięcznych spieciach zdecydowaliśmy sie na separacjie, która trwała 3 tygodnie. Mąż cierpi teraz na regularny ból brzucha z mdlosciami. Od czasu do czasu wymituje. Twierdzi, że to przejdzie samo. Jak moge mu pomoc.

Dzien Dobry,
prosze udac sie po podstawowe badania do lekarza pierwszego kontaktu. Podłoze psychogenne należy wziąć pod uwagę po wykluczeniu choroby somatycznej.Pozdrawiam, Dorota Szykulska-Paprocka