Brak znajomych i samotność po nieudanym małżeństwie

Miałam nieudane małżeństwo,przez 17 lat.Obecnie od 8 lat jestem samotna. Nie mam zadnych znajomych przyjaciół. Zrejestrowałam sie na portalach randkowych.Mimo 55 lat zachowuje dobra sylwetke dzieki ----sport do zdrowie.Pływam,jeżdze na rowerze,gram w kosz,siatke,tenisa.Mam psa.Nie wiem gdzie szukac normalnych ludzi,nie małolatów,którzy zasypuja sprośnymi wpisami,lub szukajacych jedynie seksu. Jestem uczciwa,zdrada męża doprowadziła do rozpadu małżeństwa,mąż był wulgarny,zdolny do rękoczynów.

Dzień Dobry,
Myślę sobie, ze normalni ludzie moga byc wszędzie.... za każdym rogiem ulicy, mijani na ulicy czy mijani kiedy Pani biega, czy spaceruje z psem :)
Na pewno uwierzyć i wypróbować to pomoże psychoterapia, Serdecznie pozdrawiam, Dorota Szykulska-Paprocka

Witam. Może przez pracę się uda o znajomych a ci znajomi potem partnera, bądź nawet w tych miejscach gdzie pani przebywa, chodzi, wszędzie mozna pozanc kogoś, tylko też trzeba taki sygnał puścić wzrokowy. ponadto kawiarenka od czasu do czasu, czytelnia, biuro matrymonialne lub poszukac przez internet czy cos w okolicy jets organizowane dla Pani rówieśników.
Magdalena Brabec