Ciągłe wahania nastrojów i problemy z podejmowaniem decyzji u 18-latki

Ciągle mam jakieś wahania nastroju ... Raz jestem smutna i czuje że nic mi nie wyjdzie jestem w dołku ... nie mogę patrzeć w lustro a raz mam tak że czuje sie całkiem dobrze ze sobą raz jestem wściekła nie moge wytrzymać a potem mam różne uczucia na raz .. Myśli mnie wykańczają mówią że myślenie nie boli a jednak boli jak djabli .. nie wiem czasem co jest prawdą a co kłamstwem we mnie nie moge sama podjąć decyzji poprostu tak jak bym nie umiała sama sobie odpowiedzieć na to co wiem ... :(

Witam,
objawy, które przeszkadzają Pani w zdrowym funkcjonowaniu są objawami z obszaru zaburzeń emocjonalnych. Proszę udać się po pomoc do psychologa. Bez decyzji ....czy pójść :) Serdecznie pozdrawiam, Dorota Szykulska-Paprocka

Witam, chwiejność emocjonalna, zmienność nastrojów, trudności decyzyjne,nadwrażliwość, to częste przypadłości w młodzieńczym wieku. Aby wykluczyć zaburzenia nerwicowe i pomóc sobie w uporządkowaniu myśli sugeruję kilka wizyt u psychologa,najprawdopodobniej będą pomocne. Pozdrawiam

Jak długo trwa ten stan? Czy wydarzyło się ostatnio coś trudnego, ważnego, stresującego, co mogłoby mieć wpływ na Pani samopoczucie?
Myślę, że warto skonsultować się z lekarzem psychiatra lub psychologiem. Będą mogli zdiagnozować i zaproponować formę pomocy.