Izolacja od ludzi, problem z podejmowaniem decyzji i ciągły stres

Dotyczy depresji. Uwikłałem przez głupotę w związki z kobietami. Nie umiem z tego się wyplątać. Zniszczyłem wszystko wszyscy przeze mnie cierpią, a ja nie potrafię właściwie żyć, biję się z myślami, nie chce mi się żyć, nie potrafię rozmawiać z ludźmi, uciekam, zamykam się w sobie. Nie potrafię podjąć już żadnej decyzji. właściwej i niewłaściwej. Wszystkich ranię. Nie wiem co z sobą zrobić. uciekam w sen, milczę, nie słucham. Jestem ciągle w stresie. Już nie mogę sam sobie z tym poradzić. Pomocy

Proszę koniecznie zgłosić się do lekarza psychiatry i psychologa. Opisane objawy świadczą nie tylko o głęboki kryzysie, ale mogą świadczyć także o innych, poważnych zaburzeniach (depresji, zab. osobowości itp). Rozpoczęcie leczenia i psychoterapii pozwoli odzyskać kontrole nad swoim życiem.

Proszę podjąć terapię. Polecam udanie się do specjalisty psychologa pracującego w nurcie poznawczo-behawioralnym. Ponadto być może zasadna będzie też konsultacja z psychiatrą, który przepisując pewne lekarstwa pomoże Panu ustabilizować organizm. Pozdrawiam,

Dzień dobry, niestety nie można udzielić pomocy poprzez portal internetowy, rozumiem jednak, że jest to "wołanie o pomoc". Zachęcam do jak najszybszego kontaktu z psychologiem, który zaleci dalsze kroki postępowania. Pozdrawiam.