Jak pomóc 14-letniej siostrze, która nie jest akceptowana przez rówieśników?

Witam serdecznie Piszę w sprawie mojej siostry (14lat), która nie jest akceptowana przez koleżanki i kolegów zarówno z klasy jak i z podwórka.Problem ten pojawiał sie od początku. Rodzice zdecydowali się przenieść ją do innej szkoły już w 3 klasie szkoły podstawowej. Niestety nie przyniosło to oczekiwanego efektu. Coś się jednak zmieniło w zeszłym roku. Zaczęła się przyjaźnić z koleżanką z klasy. Jednak wszystko sie zmienilo pol roku temu. Jest dość dziecinna i bardzo samotna. co mogę zrobić?

Dzień Dobry,
W szkole powinien być psycholog - warto zaangażować go w tę sprawę. Serdeczni pozdrawiam, Dorota Szykulska-Paprocka