Ataki agresji przy nerwicy u 30-letniej kobiety

Witam mam taki problem dzien w dzien dostaje nerwicy wszystko mnie wkurza a jak sie wkurze to co mam pod reka to tym rzucam i rozwalam brzytko przy tym mowie i placze nie wiem co to moze byc prosze o pomoc mam 30 lat

Dzień Dobry,
Trochę mało informacji. Ja z perspektywy terapeuty rozumiem Pani ataki jako"nierozładowaną"złość/lęk na inne osoby. Krótko mówiąc w przeszłości nie wyrażała Pani złości / lęku a je tłumiła i przy skumulowaniu dużej ilosci takich uczuć dzieje się z Pania coś na co nie ma Pani do końca wpływu. ( złość i lęk bardzo często sa połączone)Prawdopodobnie potrzebna jest Pani psychoterapia.
Serdecznie pozdrawiam, Dorota Szykulska-Paprocka