Nerwica lękowa i brak opanowania agresji

Witam, jestem 24letnią kobietą,od 10lat cierpię na nerwicę lekową.Nie przyjmuję żadnych leków, lękami jakoś sobie radzę, objawami somatycznymi też. Nie panuję natomiast nad agresją. Do wybuchu gniewu potrzebuję dosłownie sekundy.Jeżeli uda mi się nie uzewnętrznić złości,stłumiona wręcz trzęsie mną od wewnątrz,czuję napływ gorąca,,niemal kipię ze złości.O ile panuję nad lękiem,tak nad złością prawie w ogóle.Nawet intensywny ruch/ćwiczenia nie pomagają. Proszę o poradę.

Dzień Dobry,
PORADA: należy podjąć leczenie u psychoterapeuty. Złość i lęk te dwa uczucia bardzo często są "zlepione". Tłumienie uczuć oznacza ich wybuch - to już Pani wie.
Ćwiczenia - świetnie to pomaga radzić sobie z energią którą jest złość. To dobrze rokuje na psychoterapię. Serdecznie pozdrawiam, Dorota Szykulska-Paprocka