Jak ponownie wzbudzić zainteresowanie męża?

witam z mężem znam się 7lat po ślubie jesteśmy przeszło dwa mamy synka od jakiegoś czasu czuję się niedoceniana,niezauważana jako kobieta kochamy się rzadziej niż kiedyś rozmawiamy też mniej jesteśmy młodzi nie wydarzyło się nic szczególnego czy to rutyna? jak wzbudzić zainteresowanie na nowo czuję się coraz mniej szczęśliwa w małżeństwie...

Witam,
W związku pary szczególnie ważne są trzy wymiary, miłość, intymność i zaangażowanie. Ten ostatni wymiar ma kolosalne znaczenie dla wieloletniego związku i szczęśliwie możemy mieć na niego wpływ. A jak .... otóż nasze zaangażowanie pobudza najczęściej zaangażowanie drugiej strony :). Dlatego zachęcam Panią do dzielenia się z mężem Pani spostrzeżeniami na temat rutyny w związku Państwa i przełamywania jej. Wspólne ( koniecznie bez synka :) ) spędzenie czasu - tylko Wy. Ważna jest jakość a nie ilość spędzonego czasu - może warto powrócić do marzeń ( również erotycznych) z początku waszej znajomości ? Serdecznie pozdrawiam i życzę czerpania przyjemności z podejmowanych prób. Dorota Szykulska-Paprocka

Witam. Porozmawiać, zorganizować coś co mąż lubi, np jakiś sport, wypad gdzieś, w sypialni wprowadzić jakąś nowinkę. Takie pomysły mi przyszły do głowy.