Wieczorny wewnętrzny niepokój i problem z zasypianiem u 20-latka

Witam Mam ciągły problem z zasypianiem mimo tego że dobrze się odzywiam. Tryb życia prowadzę raczej spokojny. Jedyne co mnie martwi to wieczorny wewnętrzny niepokój. Proszę o porade ponieważ mam dopiero 20lat i tego typu problemy stały się bardzo uciążliwe.

Dzień Dobry, zaburzenia snu współistnieją w wielu jednostkach chorobowych. Najrozsądniej byłoby udać się do psychiatry lub psychoterapeuty na wizytę konsultacyjną. Pozdrawiam, Dorota Szykulska-Paprocka