Zapytaj lekarza

7 4 3 , 0 9 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Dlaczego mam taki problem z zasypianiem?

Witam, Moj problem to nie problem ze snem, lecz z zasypianiem. Potrzebuje porady, do ktorego specjalisty powinnam sie zglosic. Raz na dwa tygodnie (mniej wiecej) moj organizm przeskakuje na dziwny tryb. Klade sie do lozka, staram sie zasnac. W momencie, gdzie zaczynam juz tracic swiadomosc, nagle budzi mnie nagla dawka adrenaliny. Przyspieszony oddech, rytm serca, jakby brak tchu. Niemal, jakby ktos mnie smiertelnie wystraszyl. Uspokajam sie I staram sie znow zasnac, lecz ten zryw pojawia sie kilka razy. W nocy wydaje sie, ze nic mnie nie budzi. Budze sie rano wyspana bez bolu glowy, wypoczeta. Zaczynam sie powoli bac zasypiac.. Mam 28 lat, 170cm, 67 kg.
KOBIETA, 29 LAT ponad rok temu

Dziecko autystyczne w przedszkolu

Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu? Obejrzyj film i dowiedz się więcej o przebywaniu dziecka autystycznego w przedszkolu.

Dzień dobry!
Można udać się na konsultację do Kliniki DIagnozy Zaburzeń Snu, w Pani okolicach prawdopodobnie najbliżej znajdzie Pani tego typu ośrodek w Katowicach.
Podłoże tego typu objawu może mieć również charakter psychologiczny, jednak polecałabym w pierwszej kolejności sprawdzić podłoże somatyczne problemu. Jeśli lekarze je wykluczą, kolejnym krokiem może być udanie się na psychoterapię jeśli problem staje się dla Pani uciążliwy. Pisze Pani, że nadal wysypia się i budzi wypoczęta, ale pojawia się lęk przed zasypianiem.
Z wyrazami szacunku
Barbara Sulanowska

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy