Czy mogę brać Onirex tylko wtedy, jak mam problem ze snem?

Czy mogę brać onirex tylko wtedy jak mam problem ze snem. Muszę przyznać że nie zawsze mam ten problem . Lecz się zdarza.

Witam!
Onirex, czyli Zolpidem jest lekiem nasennym i jak wszystkich leków tego typu nie należy go nadużywać (traci siłę działania i wbrew zapewnieniom producentów może uzależniać). Naprawdę sporadyczne przyjmowanie jest dopuszczalne.
Powodzenia
W. Łuczkowski.