Uczucie szczypania i palenia skóry w okolicach obojczyka

Witam, Mam uczucie szczypania i palenia skóry w okolicach obojczyka i okropne pieczenie i ból pach co skłoniło mnie do zrobienia usg piersi i ku mojemu zdziwieniu ,węzły powiększone do 13,3 mm ,stłuszczone a pachy nadal mnie pieką i nadal mam ,szczególnie nocą dziwne pieczenia ciała nawet swędzenia ciała, jednak lekarz powiedział ,że mam się tym nie przejmować . Robiłam usg brzucha,narządów rodnych,tarczycy ,morfologie ,cholsterol,tsh ,bolerioze,chlamydie i są ok

Aleksander Ropielewski

Objawy są mało specyficzne i bez przeprowadzenia badani przedmiotowego trudno mi zaproponować możliwą przyczynę Pani dolegliwości. Sugeruję kontakt z internistą lub dermatologiem.