Uczucie ucisku pod żebrami pojawiający się podczas leżenia

Mam uczucie ucisku pod żebrami po prawej stronie tak jak bym tam cos miał nie boli podczas dotyku jest to raczej dyskomfort i pojawia sie co jakiś czas najcześciej podczas lezenia co to moze być?

Witam

Proponuje wykonac USG jamy brzusznej, ewentualnie potem pomyslec o badanaich obrazowych (RTG) kregoslupa piersiowego i/lub ledzwiowo-krzyzowego.

Pozdrawiam!

Krzysztof Gryga